פתרונות פיננסיים

יעוץ עסקי, יזמות

כבעלי ניסיון רב בניהול ובבקרה פיננסית של עסקים וחברות שונות אנו מעניקים ליזמים ייעוץ עסקי הכולל את בדיקת מידת הכדאיות לרכישת עסק או לפתיחתו ובניית תוכנית עסקית ושיווקית. השירות כולל בין היתר תמחור, תקצוב ובקרה על פרויקטים בכל סדר גודל.

עבודה מול משקיעים ובעלי מניות

כדי להבטיח את השקעותיך, אנחנו בקאופמן ושות' רו"ח בוחנים חוזים והשקעות, מנתחים השקעות קיימות, מקיימים קשר עם משקיעים ומספקים דיווחים שוטפים.

בניית תוכנית עיסקית

משרדנו בונה תוכנית עסקית המספקת תמונה כלכלית-עתידית של העסק או המיזם. הסיבה העיקרית להכנת תוכנית עסקית שכזו היא ניתוח שיטתי ומסודר של עסק או יזמות עסקית, לשם גיוס הון ושיתופי פעולה, ובדיקת כדאיות מעמיקה ותכנון אסטרטגיה עסקית לעסק. התוכנית העסקית שלנו מתמקדת במוצר או בשירות המוצע, בפוטנציאל השוק שלו ובתחזיות הפיננסיות, כולם מרכיבים חשובים, במיוחד במיזמים חדשים ובחברות סטרט-אפ.

ניהול תזרים מזומנים שוטף

תזרים מזומנים הוא אחד המרכיבים החיוניים ביותר בכל עסק או חברה. בזכות ניהול תזרים מזומנים נכון, עסקים רבים מצליחים לשרוד ואף להצליח בשוק התחרותי. משרדנו מנהל כספים גם עבור חברות ועסקים שעובדים עם רו"ח אחרים ומבצע ניהול תזרים מזומנים יומי, חודשי ואף שנתי, באמצעות בניית תוכנית עסקית המותאמת לצרכים המיוחדים  של העסק או החברה.

הנהלת חשבונות

שירותי הנהלת חשבונות שוטפים. משרדנו מבצע, מנהל ורושם את העסקאות הפיננסיות של העסק או החברה שלך על בסיס יומי, ואחראי לכך שהרישום יתבצע באופן נכון, בחשבונות הנכונים, ובהתאם לכללי החשבונאות המקובלים. בנוסף, בכל חודש לקוחותינו מקבלים מאתנו דוחות המותאמים להם אישית כגון דו"ח רווח והפסד חודשי, דו"ח רווח והפסד מצטבר מתחילת השנה, דו"ח עלות שכר חודשית וכיוצא באלה.

בקרה תקציבית וניהול תקציב

אנחנו בונים הצעות מחיר ללקוחותיך, בונים תקציב חודשי, רבעוני או שנתי המנוהל על פי מה שנעשה בפועל, בודקים פערים בין תכנון לביצוע ומתקנים תקציבים עתידיים על פי הצורך.

חשבות שכר

עסקים רבים כבר מבינים את חשיבותו של חשב השכר בארגון ופונים לפתרונות 'Out-Sourcing'. משרדנו מעניק שירותי חשבות שכר מלאים כולל יישום הסכמי שכר בין עובד למעסיק, פיקוח על ביצוע הפרשת כספים למס הכנסה, לביטוח לאומי ולקרנות שונות, ווידוא תקינות הליך הזנת הנתונים, בקרת שכר בתחום הבינלאומי לחברות בינלאומיות, אחריות על פיצויי פיטורין, תשלומי פנסיה ותשלומים חריגים בתחום השכר, ועדכון תנאי ההעסקה והפרשות השכר על סמך חוקי העבודה השונים. זו דרכנו לדאוג לכך שלקוחותינו המעסיקים עובדים לא יהיו חשופים לתביעות עתידיות מצד עובדיהם.

ניהול עבודה מול בנקים

שירות הכולל פתיחת חשבונות בנק, משא ומתן מול בנקים לקבלת מסגרות אשראי עסקיות המתאימות לצרכים העסקיים שלך וגם גיוס הון לחברות במהלכים עסקיים שונים.

ייעוץ כלכלי למשפחות

אחד השירותים החשובים ביותר שמשרדנו מעניק לכל משפחה שמתכננת את עתידה. יעוץ כלכלי למשפחתך מציב מולך מראה המשקפת את התנהלותה הכלכלית של משפחתך ומסייע מאוד במציאת דרכים לשפרה. הייעוץ כולל מציאת והגדלת פוטנציאל ההכנסות, הקיים כמעט בכל משפחה, ויוצר התאמה בין ההוצאות להכנסה המשפחתית, במטרה להעלות את רמת החיים בהדרגה ובהתמדה.

מקיימים קשר עם הרשויות במקומך

מומחיותנו היא לאפשר לך לעסוק במומחיותך ללא הפרעות מיותרות. בשל כך אנו דואגים לטיפול ברשויות מ-א' ועד ת'. משרדנו פותח את התיקים הדרושים במס הכנסה, בביטוח לאומי ובמע"מ, מטפל בדוחות המס כולל ייצוג מלא ברשויות השונות, ודואג שכל המכתבים והדו"חות יגיעו אלינו במטרה לפטור אותך מהקשיים הכרוכים בהתנהלות מול הבירוקרטיה המוסדית. כל זאת במטרה לפנות לך זמן יקר לעבודה המיועדת אך ורק למען העסק שלך.

שירותי ביקורת לחברות ולעמותות

ביקורת ועריכת דוחות כספיים לחברות ועמותות כולל דו"ח מאזן, דו"ח רווח והפסד, דו"ח תזרים מזומנים, דו"ח שינויים בהון העצמי, הכנת כל הדוחות לצרכי מס הכנסה והגשתם, הכנת דוחות אישים לבעלי המניות והגשתם למס הכנסה.

הכנת דוחות אישיים לעצמאים

הכנת דיווחים שנתיים לשלטונות המס עבור עצמאים, עוסקים מורשים, עוסקים פטורים ובעלי שליטה, כולל הכנת הצהרות הון והגשתן לשלטונות המס, השוואת נתונים שונים בין השנים, ומתן הסברים להפרשי הון.

מתן חוות דעת מומחה לבתי משפט

הכנת חוות דעת לבתי משפט בישראל הכוללות ניתוחים פיננסיים, הערכות שווי וחישובים כלכליים וכנגדן מתן הצהרה כתחליף לעדות בשבועה בשלב הראשון ובמקרה הצורך הגעה לבית המשפט לצורך מתן העדות.