אודות

צרו קשר לקבלת שירות יעיל ומהיר

'קאופמן ושות' רואי חשבון הוא משרד רו"ח אשר הוקם ומנוהל על ידי אילן קאופמן, רואה חשבון בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות במיסוי עסקי.

הערה-התואר הראשון הינו במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות והתואר השני בלבד הינו במנהל עסקים עם התמחות במיסוי עסקי.

קאופמן מעולם לא היה זר לתחום הכספים שכן מיד אחרי שחרורו מהצבא מצא את ייעודו בעולם הפיננסים ושימש במגוון תפקידים בכירים. ניסיונו בתחום כולל בין היתר; עוזר חשב בחברת 'אל-אופ' מקבוצת אלביט מערכות, חשב בחברה, מנהל כספים ב'חץ הכסף' מקבוצת אלביט מערכות הנסחרת בבורסה הישראלית ובארה"ב, CFO ב'IXI Mobile' – חברה אמריקאית הנסחרת ב – 'Nasdaq' ובהמשך דרכו שימש גם כדירקטור בחברה זו., אילן משמש היום גם בתפקיד דירקטור בחברת רנקום טכנולוגיות בע"מ.

לקוחות 'קאופמן ושות' נהנים מהניסיון שצבר ומעבודה מקצועית עם תוכנות חשבונאיות ופיננסיות אשר הוטמעו בעבודת המשרד לרווחת קהל הלקוחות. אור לניסיונו הרב ולידע המקצועי שהפך לחלק מתשתית העבודה שלנו, מציע משרדנו פתרונות פיננסיים מקיפים ומגוונים ביניהם בדיקת כדאיות לרכישת עסק או לפתיחתו, ניהול תזרים מזומנים שוטף, בניית תוכנית עסקית ושיווקית ויעוץ כלכלי לחברות, לעסקים ולמשפחות.

אנו מאמינים כי תפקידנו הוא לעסוק במקצוע שלנו על כל גווניו והיבטיו כדי לשחרר אתכם מבירוקרטיה ומוסדותיה (מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי וכו') וזאת כדי לאפשר לכם הלקוחות לעסוק במה שאתם טובים בו כדי שזמן עבודתכם יוקדש לעבודה.

לחצו כאן

מעוניינים לדעת עוד על הפתרונות הפיננסיים מבית קאופמן ושות' ?